Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Ubezpieczenia indywidualne to najlepsza rekompensata dla naszych dzieci w razie śmierci. Jest dużo rodzajów ubezpieczeń na życie i wybór najlepszego zależny jest od celu, jakiemu ma służyć. Jeżeli mamy ochotę odłożyć pieniądze, należy nabyć ubezpieczenia kapitałowe, jeżeli pragniemy zabezpieczyć zobowiązania, odpowiednim wyborem jest terminowa polisa ubezpieczeniowa na życie. Wszelkie inne warianty ubezpieczeń zamieszczono na naszej stronie, którą należy obejrzeć.Rekomendujemy korzystanie z naszego kalkulatora ubezpieczeń.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Codex - odszkodowania powypadkowe »

  Z rutyny wiemy, że funkcjonowania w zamiarze dostania zadowolenia po wypadku wymagają oprócz wiedzy sądowej, wieloletniego doświadczenia w sferze odszkodowań. Nie jest to nieskomplikowane, jest to często wiedza na prywatnych defektach, a na trasy do zadowolenia zdołają się Państwo spotkać z licznymi przeszkodami. Poszkodowany i przedsiębiorstwo aktuarialne to dwa niesprzyjające bieguny, jakich interesy wzajemnie się usuwają.
  Osoba poszkodowana nie musi, a wręcz nie powinna tej dokuczliwej drogi kroczyć samotnie. Dlatego też pojawienie się przedsiębiorstwa Codex na rynku odszkodowań jest odpowiedzią na gminne popyt.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC ubezpieczenie »

  Zgodnie z ustawą każdy, kto posiada wóz względnie motor ma obowiązek okazywać się podobnie OC. Zakładów ubezpieczeniowych jest w kraju multum, a ubezpieczenie w zasadzie tylko jedno. Prezentowany portal www zaistniał właśnie dla kierowców. Wejdź tam i wyszukaj najlepszą opcję ubezpieczenia dla siebie. Nie zapomnij, że nabywając OC ochraniasz potencjalne ofiary zdarzeń komunikacyjnych z Twoim wkładem, a towarzytwa ubezpieczeniowe najlepiej lubią właścicieli samochodów którzy nie wywołują kolizji.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe w UK »

  Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za wypadki drogowe a także wypadek w pracy w Anglii. Bez żadnych kosztów uzyskamy zadośćuczynienie za wypadek w UK z nie Twojej winy. Oferujemy uzyskanie: odszkodowania za wyrządzone szkody fizyczne i urazy psychiczne, pojazd zastępczy (dla poszkodowanego kierowcy), zwrot kosztów leczenia, w razie trwałego i nieodwracalnego uszczerbku na zdrowiu renta, oraz inne koszty poniesione w wyniku wypadku. Więcej na stronie odszkodowanie.org.uk gdzie można znaleźć porady na temat wypadek w UK

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • VISION - prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Warszawie »

  VISION to wyjątkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne, przynoszące za sobą wiele pożytku, zachęca do systematycznej profilaktyki i zezwala na rehabilitacje w perfekcyjnych warunkach u wybranego lekarza. Przede wszystkim oferowane przez nas prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Warszawie zagwarantuje nieodpłatne korzystanie z usług lekarzy i placówek kontraktowych na terenie całego kraju, nieograniczony wybór placówek medycznych i lekarzy w całej Polsce, ochronę ubezpieczeniową w trakcie podróży zagranicznych oraz nieograniczoną liczbę badań zaleconych przez lekarzy. Ponadto prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Warszawie stanowi gwarancję łatwego i nieowanego dostępu do lekarzy wszystkich specjalności, w tym także profesorów i docentów. To również największy na rynku dostęp do usług dentystycznych, protetyka, implantologia i ortodoncja. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonujesz wolny zawód skorzystaj z ubezpieczenie utraty dochodu. »

  Nie zwlekaj, nie trać dochodu! Zawczasu zadbaj, aby utrata dochodu była dla Ciebie pojęciem obcym. Nasza firma jest pionierem w dziedzinie pośrednictwa ubezpieczeniowego. Na co dzień pomagamy naszym Klientom w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenia dochodu, zaprezentowane w naszej ofercie to idealne rozwiązanie zapewniające pewnąi bezpieczną przyszłość. Ubezpieczenie utraty dochodu to idealne uzupełnienie świadczeń ZUS, zapewniające spokój finansowy w wyjątkowo trudnym dla Ciebie okresie. Uchodząc za profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, możemy śmiało powiedzieć, że ubezpieczenia dochodu to doskonała alternatywa dla zasiłku chorobowego ZUS. W przeciwieństwie do zasiłku ZUS, ubezpieczenia te pozwalają na utrzymanie poziomu życia sprzed okresu uniemożliwiającego czasowe lub trwałe wykonywanie zawodu. Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy pragną czegoś więcej, niż tradycyjne świadczenia ZUS. Zapomnij o utracie dochodu! Zagwarantuj bezpieczną przyszłość, ubezpiecz się i nie trać dochodu!

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro doradztwa Piotr Błażejczyk - wycena rezerw »

  Biuro doradztwa Piotr Błażejczyk prowadzimy kompleksowe usługi z dziedziny doradztwa aktuarialnego i biznesowego. Świadczę usługi zarówno dla towarzystw ubezpieczeniowych jak i innych firm sektora finansowego. Podstawową oferowaną przeze mnie usługą jest aktuarialna wycena rezerw na świadczenia pracownicze i socjalne, a także wycena rezerw dla potrzeb zakładów ubezpieczeń majątkowych i zakładów ubezpieczeń na życie. Bogate doświadczenie jakie zdobyłem przy okazji przeprowadzania licznych wycen aktuarialnych przekłada się na wysoką jakość moich usług. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny, bowiem najważniejsze dla mnie jest wzajemne zaufanie do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Jeżeli więc interesuje Państwa aktuariusz i jego pomoc przy szacowaniu rezerw, zapraszam!

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenie dziecka, ubezpieczenie ucznia »

  nnwszkolne. com to nowe rozwiązania i nowe technologie, dzięki którym Klient dysponuje pełną niezależnością w wyborze i zakupie ubezpieczenia. Sam może zapoznać się z warunkami umowy i szczegółami oferty, a żeby kupić wybrany przez siebie produkt, nie musi kontaktować się z agentem. Wszystko może zrobić w zaciszu własnego domu, o wygodnej dla siebie porze.
  Każdy wariant z pakietu NNW Przedszkolne oraz NNW Szkolne ma włączony w zakres wyczynowe uprawianie sportu. Oznacza to, że jeżeli Twoje dziecko trenuje w szkole lub w klubie pozaszkolnym, jest chronione zarówno w czasie treningów, jak i zawodów sportowych.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia