Zabezpieczenia i alarmy Podkategoria: Zabezpieczenia i alarmy

 • Alarmy Poznań »

  Prawie każdy, kto chce zadbać o bezpieczeństwo własnego mieszkania, firmy lub innego obiektu mającego dla niego strategiczne znaczenie, powinien zaznajomić się z ofertą spółki Safe System. Oferuje ona swoim nabywcom różnego typu alarmy Poznań. Każda instalacja alarmowa jest wykonywana osobiście. Przy kreowaniu projektu testuje się dokładny intencja budynku. Określa się także realne zagrożenia. Pod uwagę bieże się również możliwości finansowe i własne potrzeby i życzenia nabywców. Dzięki temu każda sieć alarmowa jest inna i jest perfekcyjnie dopasowana do wymagań klienta. Co więcej istnieje możliwość powiązania instalacji alarmowej z systemem monitorowania. Kontroluje się to głównie w sytuacjach, gdy chroniony ma być duży obiekt, jak na przykład hipermarket. A dodatkowo firma Safe System świadczy usługi serwisowe zainstalowanych już urządzeń. Nie posiada tu znaczenia, czy zostały one zamontowane przez to zakład usługowy, czy również poprzez kogoś innego. Dużym atutem jest także fakt, że firma Safe System współpracuje z różnymi firmami ochroniarskimi. Firma ta oferuje też usługi z zakresu instalacji przeciwpożarowych, a dodatkowo domofony i videofony.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ŚWIERC SAFETY SYSTEMS - kamery IP »

  Współcześnie monitoring IP gwarantuje odpowiednią kompatybilność urządzeń oraz stanowi wielki krok w kreowaniu ściśle określonych standardów w rozwoju telewizji przemysłowej. Oferowane przez nas oprogramowanie IP t. j. kamery IP posiadają znakomite parametry techniczne. Oferowane przez SWIERC kamery IP mogą być stosowane w monitoringu powierzchni zamkniętych jak i otwartych, w tym parkingów, prywatnych posesji, szczególnie niebezpiecznych punktów komunikacyjnych czy innych miejsc użyteczności publicznej. Oferujemy tylko najlepszy sprzęt dlatego w naszej ofercie produktowej stawiamy na HIKVISION.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenie domu lub mieszkania »

  Istnieje wiele sposób na zabezpieczenie mieszkania znajdującego się w bloku lub domu jednorodzinnego. Ważne jest aby zostało to wykonane w sposób profesjonalny i służyło przez długi okres użytkowania domu. Warto się z tym udać do profesjonalnej firmy, która ma doświadczenie w tego typu rozwiązaniach i przygotuje ofertę kierowaną dla konkretnego obiektu mieszkaniowego. Profesjonalna firma dobierze odpowiedni sprzęt i wykona należycie usługę. Zapraszamy wszystkich na stronę internetową ziemianie. net na której znajduje się oferta firmy zajmującej się wykonywaniem tego typu usług.

  Data dodania: 29 08 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zabezpieczenia i alarmy

Zabezpieczenia i alarmy - nowa strona:

Adres: