Matura

Matura Portal z materiałami szkolnymi wspomagającymi proces nauki do matury. Zakres udzielanej przez nas pomocy obejmuje przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka polskiego, matematyki, języka obcego oraz historii i wosu. Podajemy obecnie obowiązujące przepisy oraz normy egzaminu maturalnego. Wyjaśniamy znaczenie najważniejszych zagadnień oraz pojęć maturalnych. W bazie prac edukacyjnych posiadamy referaty, opracowania oraz prezentacje maturalne.

Szczegóły strony esciaga.net:

Podlinkuj stronę esciaga.net:

Matura

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca socjalna - dobre studia na WSZKiPZ »

  Praca socjalna to profesjonalna działalność o charakterze pomocniczym. Pracownik socjalny może udzielać pomoc w formie ratownictwa, czyliniezwłocznej pomocy, opieki, czy kompensacji, czyli wyrównania braków hamujących w społeczeństwie. Praca socjalna wymaga adekwatnego wykształcenia, które w Polsce oferowane jest na niewielu uczelniach ze względu na niewielką popularność kierunku i wymóg posiadania stosownych uprawnień. Studia na kierunku praca socjalna gwarantują wiedzę w zakresie: współdziałania z rodziną w sytuacjach kryzysowych - praca socjalna z rodziną, odpowiedniego potrzeb oraz budowania strategii ich likwidowania, znajomość regułdziałania wszelkiego rodzaju placówek społecznych, znajomość odpowiednich przepisów

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Internetowy »

  Duży poziom merytoryczny zajęć również aktualność powierzanej wiedzy gwarantują gigantycznej klasy fachowcy branży internetowej, uczący na naszych uczelniach w trakcie swojej pracy w branży internetowej zarządzali ideami internetowymi, komponowali kampanie marketingowe jak także konstruowali strategię komunikacji internetowej w oparciu o najświeższe technologie. Jakość naszej oferty gwarantuje również wykwalifikowana kadra naukowa Akademii Górniczo-Hutniczej, jednej z najważniejszych uczelni technicznych w Polsce. Dzięki zróżnicowanym modelom prowadzenia zajęć (szkolenia, praca zespołowa, konwersatoria, praca w studio, itd.) zapewniamy, oprócz gigantycznego poziomu merytorycznego, atrakcyjność oraz rozmaitość dydaktyczną. Studia polecane są poprzez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia magisterskie Białystok »

  Strona uczelni WSGN oferującej studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w trybach dziennym, zaocznym i eksternistycznym na kierunkach ekonomia i administracja. Osoby zainteresowane znajdą na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o kadrze oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym propozycję studiów z zakresu gospodarowania nieruchomościami, które polecane są przez absolwentów. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok. Zapraszamy

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ratownictwo medyczne studia Warszawa - Collegium Masoviense Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu »

  Jeśli chcesz zdobyć ceniony i perspektywiczny zawód medyczny podejmij studia u nas w Collegium Masoviense. Naszym mottem przewodnim jest bycie szkołą wyższą przyjazną studentowi, oferującą w dziedzinie nauk medycznych. Swoją misję realizujemy przy udziale odpowiednio wyselekcjonowanej kadry dydaktycznej. Zapraszamy do studiowania absolwentów wszystkich rodzajów szkół średnich posiadających świadectwo maturalne. Zapraszamy Tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę. Oferujemy naukę na kierunkach takich jak: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, BHP, zdrowie publiczne. Wybierz specjalizację najlepszą dla siebie! Edukujemy w zakresie farmacji praktycznej, higieny stomatologicznej i zarządzania kryzysowego.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyścigi poduszkowców »

  Poduszkowce globalnie zdobywają coraz większe uznanie w ratownictwie lodowym, powodziowym oraz dodatkowo na wodach śpiesznie płynących. Są też niecodziennym środkiem transportu łączącym cechy pojazdu lądowego i wodnego. Te atrakcyjne pojazdy stosowane od ponad 50 lat w transporcie, a dodatkowo wykorzystywane w wielu armiach świata do użytku cywilnego weszły relatywnie niedawno. Aktualnie wyścigi poduszkowców są one coraz w większości przypadków stosowane w zadaniach w których bardzo trudno je zastąpić. Jako jedyne pojazdy radzą sobie w sprawnym poruszaniu się po zamarzniętych akwenach dosłownie przy cienkiej lub kruchej pokrywie lodu. Jako jedyne pojazdy są w stanie poruszać się po płytkich wodach przybrzeżnych oraz dodatkowo po rwących górskich rzekach. Poduszkowiec świetnie sprawdzają się na terenach zalewowych, rozlewiskach rzecznych oraz dodatkowo w przypadku powodzi.
  W Polsce coraz więcej jednostek ratowniczych zaczyna się interesować poduszkowce rajdowe. W policji rzecznej w Bydgoszczy od dawna działa poduszkowiec produkcji angielskiej podczas zimy patrolujący skutą lodem Wisłę. Mazurskie służby ratownictwa wodnego oraz dodatkowo WOPR zarówno w Piszu, Giżycku jak i Okartowie od kilku sezonów testują z powodzeniem poduszkowce PRP 560 Ranger w postanowieniach zimowych. Polska Straż Graniczna ostatnio otrzymała dwa poduszkowce do patroli na Zalewie Wiślanym . Rajdy poduszkowców to spore wyzwanie. Po pierwsze, koniecznym jest wspomnieć, że w zasadzie jest to lot nisko nad ziemią, z tego powodu potrzeba odpowiedniego treningu aby poruszać się bezpiecznie. Jadąc po wodzie małe fale są niezauważalne. Większe fale wymagają adekwatnego pokonywania ich grzbietów. Na lądzie pojazd poradzi sobie z nachyleniem wręcz 20% przy starcie. Może on wspinać się znacznie łatwiej, gdy do zbocza zbliżamy się z pewną prędkością niż rozpędzać się na nim.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »