Bileterki

Bileterki Już od wielu naszą specjalizację stanowią usługi z zakresu automatyki. Firma Dejw to jeden z liderów w produkcji urządzeń służących kompleksowemu wyposażeniu parkingów. W trosce o interesy naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby właściwie i jak najlepiej zagospodarować powierzchnie parkingowe tak, aby spełnić wszystkie wymagania. Dla tych z Państwa, którzy nie posiadają odpowiedniej ilości czasu by udać się do siedziby naszej firmy, uruchomiliśmy usługę sprzedaży internetowej, która umożliwia zakup takich produktów jak: szlabany, bileterki, słupki parkingowe, kolczatki, systemy kontroli dostępu i wiele innych.

Szczegóły strony www.dejw.pl:

Podlinkuj stronę www.dejw.pl:

Bileterki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Bramy Hormann Poznań »

    Naszym klientom oferujemy bramy i drzwi najwyższej jakości prosto od największego producenta na świecie - niemieckiej firmy Hormann. Bramy i drzwi Hormann przeznaczone są dla klientów ceniących sobie jakość i praktyczne rozwiązania. Największą popularnością cieszą się ocieplane bramy segmentowe wraz z niezawodną automatyką. Polecamy także automatykę do bram wjazdowych przesuwnych oraz skrzydłowych. Dodatkowo świadczymy usługi montażu oraz serwisów technicznych wyżej wymienionych urządzeń. Więcej informacji o nas: www.hormann-poznan.pl/

    Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Siemens »

    Dobór silników napędowych zależy od obciążeń termicznych, wyrażających się w prądzie zastępczym, równoważnym im pod względem cieplnym, a więc proporcjonalnym do średniej kwadratu prądu. We wszystkich opisanych metodach za podstawę wyboru wielkości silnika przyjmuje się prąd zastępczy. W odniesieniu do silników o obciążeniu okresowo zmiennym jest potrzebna jeszcze kontrola ich przeciążalności mechanicznej. Równolegle z zaoszczędzeniem na wielkości silnika, przez obliczenie prądu zastępczego, trzeba również zapewnić dostateczny moment silnika większy niż największy z występujących momentów obciążenia.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki do maszyn »

    Twornik maszyny synchronicznej składa się z wykrojów blach w celu zmniejszenia strat w stali. W żłobkach twornika układa się w fazowe uzwojenie.
    Drugą podstawową częścią maszyny jest magneśnica wzbudzana prądem stałym. Ze względu na rozmieszczenie uzwojenia wzbudzenia rozróżnia się maszyny o wzbudzeniu umieszczonym w wirniku lub w stojanie. W związku z dogodniejszą wymianą mocy pomiędzy siecią i uzwojeniem twornika, zwłaszcza przy dużych mocach pierwszeństwo ma konstrukcja maszyny ze wzbudzeniem w wirniku. Moc wzbudzenia (prąd stały) doprowadza się poprzez pierścienie ślizgowe. Małe maszyny wyposaża się również w magnesy trwałe. Trójfazowy silnik synchroniczny rozwija moment obrotowy na zasadzie wzajemnego oddziaływania pól magnetycznych stojana i wirnika.
    Zmianę kierunku wirowania silnika na przeciwny uzyskuje się przez zamianę dwóch przewodów doprowadzających z sieci. Gdy wzbudnica pracuje w układzie samowzbudnym należy również zmienić biegunowość uzwojenia wzbudzenia wzbudnicy.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Napędy prądu stałego »

    Najczęściej stosowany silnik dwubiegowy ma w stojanie jedno uzwojenie przełączalne lub dwa oddzielne uzwojenia. Silniki o więcej niż dwóch prędkościach obrotowych wykonuje się z jednym uzwojeniem przełączalnym i jednym zwykłym na trzy prędkości obrotowe, albo z dwoma uzwojeniami przełączalnymi na cztery prędkości obrotowe. Zmianę liczby biegunów małych silników przeprowadza się za pomocą przełącznika, większych za pomocą styczników. Jak można zauważyć przy przejściu od jednej prędkości obrotowej do drugiej przy powiększaniu liczby biegunów następuje hamowanie napędu wskutek występowania hamowania prądnicowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Przemienniki częstotliwości »

    Gdy lampa jest napełniona gazem szlachetnym, np. argonem, gęstość gazu nie zależy od temperatury tak, że zawór może pracować w szerokim zakresie temperatur ok. -30° - +60°C bez ograniczenia przeciążalności. Z czasem następuje pochłanianie gazu m. in. wskutek działania adsorpcji, aż w końcu lampa przestaje pracować. Czas rozgrzewania powinien wynosić co najmniej 20 s. Trwałość tyratronów wypełnionych parami rtęci nie określa pochłanianie gazu, gdyż kilka kropli ciepłej rtęci zapewnia lampie niewyczerpalną rezerwę tej pary. W celu jednak uniknięcia za małej lub za dużej gęstości par temperatura otoczenia powinna się zawierać w zakresie 15°-35°C.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • tech-metal.com »

    Firma Techmetal działa w Nowej Soli i oferuje szereg usług związanych z obróbką CNC. Przede wszystkim zajmujemy się samą obróbką CNC, zatem jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć urządzenia takie jak śrutownica, mieszarka czy oczyszczarka, a także części zamienne do nich. Po więcej informacji na temat naszej firmy oraz oferowanych przez nas usług zapraszamy na stronę internetową. Znaleźć tam można również niezbędne dane kontaktowe do naszej firmy. Zapraszamy!

    Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »