Strony związane z hasłem 'szyldy':

  • Szyldy Warszawa »

    Jeżeli prowadzisz jakąkolwiek firmę to z pewnością chcesz mieć jak najogromniejszą rzeszę interesantów. Niestety bez należytej reklamy nie masz szans – aktualnie konkurencja jest naprawdę duża, że coraz trudniej jest się pokazać. My zajmujemy się budowaniem wszelkiego modelu szyldów reklamowych. Do każdego zlecenia przystępujemy indywidualnie starając się aby przedłożona przez nas wizja promocji pasowała do Waszej działalności. Na stronie znajdziesz oferowane przez nas rodzaje reklam. W przypadku niepewności prosimy o kontakt mailowy. Zapraszamy do zobaczenia naszej strony! Zapewniamy, że wspólnie wyszukamy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

    Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Tablice pamiątkowe »

    Wysokiej jakości tablice oraz szyldy firmowe to jedna z pozycji znajdujących się w ofercie firmy ArtForma. Nasze bogate doświadczenie w branży oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny sprawiają, że popyt na nasze towary jest nie tylko w województwie podlaskim, ale także poza nim. W asortymencie posiadamy także tablice informacyjne, unijne oraz pamiątkowe, wszystkie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz dopracowaniem nawet najmniejszych szczegółów. Do wykonywania tablice, używamy stali nierdzewnej i kwasoodpornej, mosiądzu oraz brązu.

    Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Agencja Reklamowa Tanie Nadruki - Warszawa »

    Działająca w Warszawie od z górą dwudziestu lat Profesjonalna Agencja Reklamowa Tanie Nadruki oferuje kompleksową obsługę w zakresie wykonania różnych form reklamy firmom i instytucjom, jak również drobnych upominków dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się wykonaniem gadżetów reklamowych: kubków, breloków, smyczy, pen drive - w naszym katalogu posiadamy wybór kilkunastu tysięcy gadżetów. Wykonujemy nadruki na koszulkach, torbach, odzieży sportowej czy ubraniach roboczych. Znakujemy poduszki, parasole czy portfele. Możemy wykonać dla Państwa dowolną reklamę zewnętrzną: baner, szyld czy roll-up.

    Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki znamionowe »

    W wielu urządzeniach w obwodzie tworników układu Leonarda nie ma żadnego łącznika; wszystkie przebiegi sterowania wykonuje się manewrami łączeniowymi w obwodzie wzbudzenia prądnicy. Po wyłączeniu wzbudzenia prądnicy pod wpływem magnetyzmu szczątkowego w wirującym tworniku prądnicy sterującej indukuje się szczątkowa i płynie prąd, który jest przyczyną powolnego wirowania silnika. Do ograniczenia tego efektu służą połączenia, które wywołują zależne od prądu rozmagnesowanie prądnicy. Prądnicę można np. wyposażyć w uzwojenie szeregowe o małym przepływie skierowanym przeciwnie do przepływu uzwojenia bocznikowego lub przy zatrzymywaniu silnika tak połączyć, żeby prąd występujący na skutek samo-wzbudzenia osłabiał strumień szczątkowy (układ samobójczy). Znane są również układy ze specjalnymi wzbudnicami pomocniczymi.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki do maszyn »

    Twornik maszyny synchronicznej składa się z wykrojów blach w celu zmniejszenia strat w stali. W żłobkach twornika układa się w fazowe uzwojenie.
    Drugą podstawową częścią maszyny jest magneśnica wzbudzana prądem stałym. Ze względu na rozmieszczenie uzwojenia wzbudzenia rozróżnia się maszyny o wzbudzeniu umieszczonym w wirniku lub w stojanie. W związku z dogodniejszą wymianą mocy pomiędzy siecią i uzwojeniem twornika, zwłaszcza przy dużych mocach pierwszeństwo ma konstrukcja maszyny ze wzbudzeniem w wirniku. Moc wzbudzenia (prąd stały) doprowadza się poprzez pierścienie ślizgowe. Małe maszyny wyposaża się również w magnesy trwałe. Trójfazowy silnik synchroniczny rozwija moment obrotowy na zasadzie wzajemnego oddziaływania pól magnetycznych stojana i wirnika.
    Zmianę kierunku wirowania silnika na przeciwny uzyskuje się przez zamianę dwóch przewodów doprowadzających z sieci. Gdy wzbudnica pracuje w układzie samowzbudnym należy również zmienić biegunowość uzwojenia wzbudzenia wzbudnicy.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki do maszyn »

    W zaworach wielo anodowych naprzeciw pojedynczej katody umieszcza się trzy lub sześć anod. W porównaniu z zaworami jedno anodowymi uzyskuje się przez to oszczędności na materiale samych zaworów oraz na urządzeniach pomocniczych (zapłonie, wzbudzeniu i chłodzeniu). Można je jednak stosować tylko w układach z wyprowadzonym punktem środkowym, a nie w układach mostkowych.
    Zbiorniki można wykonać ze szkła (w zakresie prądów do kilkuset amperów) lub ze stali.
    W zaworze wielo anodowym z kadzią typu soczewkowego, wykonaną z blachy żelaznej, kadź ma wydzieloną przestrzeń kondensacyjną. Do kadzi przyspawano sześć anod. Doprowadzenia do anod odizolowuje się od rękawów anod za pomocą przepustów ze szkła ciśnieniowego i łączy z anodami grafitowymi. Anody otacza się siatkami sterującymi. W celu niedopuszczenia do kondensowania się na anodach pary rtęci z katody i powstawania zapłonów zwrotnych, rękawy anod ogrzewa się z zewnątrz za pomocą 40-watowych elementów grzejnych. Pod katodą znajduje się wentylator o wydajności powietrza.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »