Strony związane z hasłem 'ubezpieczenie':

 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Ubezpieczenia indywidualne to najlepsza rekompensata dla naszych dzieci w razie śmierci. Jest dużo rodzajów ubezpieczeń na życie i wybór najlepszego zależny jest od celu, jakiemu ma służyć. Jeżeli mamy ochotę odłożyć pieniądze, należy nabyć ubezpieczenia kapitałowe, jeżeli pragniemy zabezpieczyć zobowiązania, odpowiednim wyborem jest terminowa polisa ubezpieczeniowa na życie. Wszelkie inne warianty ubezpieczeń zamieszczono na naszej stronie, którą należy obejrzeć.Rekomendujemy korzystanie z naszego kalkulatora ubezpieczeń.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC ubezpieczenie »

  Zgodnie z ustawą każdy, kto posiada wóz względnie motor ma obowiązek okazywać się podobnie OC. Zakładów ubezpieczeniowych jest w kraju multum, a ubezpieczenie w zasadzie tylko jedno. Prezentowany portal www zaistniał właśnie dla kierowców. Wejdź tam i wyszukaj najlepszą opcję ubezpieczenia dla siebie. Nie zapomnij, że nabywając OC ochraniasz potencjalne ofiary zdarzeń komunikacyjnych z Twoim wkładem, a towarzytwa ubezpieczeniowe najlepiej lubią właścicieli samochodów którzy nie wywołują kolizji.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • VISION - prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Warszawie »

  VISION to wyjątkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne, przynoszące za sobą wiele pożytku, zachęca do systematycznej profilaktyki i zezwala na rehabilitacje w perfekcyjnych warunkach u wybranego lekarza. Przede wszystkim oferowane przez nas prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Warszawie zagwarantuje nieodpłatne korzystanie z usług lekarzy i placówek kontraktowych na terenie całego kraju, nieograniczony wybór placówek medycznych i lekarzy w całej Polsce, ochronę ubezpieczeniową w trakcie podróży zagranicznych oraz nieograniczoną liczbę badań zaleconych przez lekarzy. Ponadto prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Warszawie stanowi gwarancję łatwego i nieowanego dostępu do lekarzy wszystkich specjalności, w tym także profesorów i docentów. To również największy na rynku dostęp do usług dentystycznych, protetyka, implantologia i ortodoncja. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonujesz wolny zawód skorzystaj z ubezpieczenie utraty dochodu. »

  Nie zwlekaj, nie trać dochodu! Zawczasu zadbaj, aby utrata dochodu była dla Ciebie pojęciem obcym. Nasza firma jest pionierem w dziedzinie pośrednictwa ubezpieczeniowego. Na co dzień pomagamy naszym Klientom w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Ubezpieczenia dochodu, zaprezentowane w naszej ofercie to idealne rozwiązanie zapewniające pewnąi bezpieczną przyszłość. Ubezpieczenie utraty dochodu to idealne uzupełnienie świadczeń ZUS, zapewniające spokój finansowy w wyjątkowo trudnym dla Ciebie okresie. Uchodząc za profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, możemy śmiało powiedzieć, że ubezpieczenia dochodu to doskonała alternatywa dla zasiłku chorobowego ZUS. W przeciwieństwie do zasiłku ZUS, ubezpieczenia te pozwalają na utrzymanie poziomu życia sprzed okresu uniemożliwiającego czasowe lub trwałe wykonywanie zawodu. Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy pragną czegoś więcej, niż tradycyjne świadczenia ZUS. Zapomnij o utracie dochodu! Zagwarantuj bezpieczną przyszłość, ubezpiecz się i nie trać dochodu!

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenie dziecka, ubezpieczenie ucznia »

  nnwszkolne. com to nowe rozwiązania i nowe technologie, dzięki którym Klient dysponuje pełną niezależnością w wyborze i zakupie ubezpieczenia. Sam może zapoznać się z warunkami umowy i szczegółami oferty, a żeby kupić wybrany przez siebie produkt, nie musi kontaktować się z agentem. Wszystko może zrobić w zaciszu własnego domu, o wygodnej dla siebie porze.
  Każdy wariant z pakietu NNW Przedszkolne oraz NNW Szkolne ma włączony w zakres wyczynowe uprawianie sportu. Oznacza to, że jeżeli Twoje dziecko trenuje w szkole lub w klubie pozaszkolnym, jest chronione zarówno w czasie treningów, jak i zawodów sportowych.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »