Agregaty prądotwórcze i zagęszczarki - Agregatech

Agregaty prądotwórcze i zagęszczarki - Agregatech Agregat prądotwórczy to niezastąpione urządzenie w miejscach gdzie nie ma sieci elektrycznej lub nie ma technicznych możliwości jej doprowadzenia. Wyśmienicie sprawuje się oczywiście jako tymczasowe źródło prądu w w czasie awarii sieci energetycznych. Agregaty prądotwórcze które mamy w ofercie dysponują mocą znamionową od jednego do 1250 kW. Zatem każdy dobierze dla siebie urządzenie o wymaganej mocy. Agregaty tak jak zagęszczarki w dużej części użytkowane są na placach budowy. W ofercie Agregatechu znajdą państwo także wysokowydajne pompy spalinowe, motopompy wysokociśnieniowe, myjki ciśnieniowe, tarcze do cięcia, buławy, wibratory, listwy wibrujące, zagęszczarki, skoczki, tokarki, wózki widłowe, ładowarki i niemało innych urządzeń. Wszystkie mają odpowiednią gwarancję. Jeśli jesteś zainteresowany dokonaniem zakupu dowolnego urządzenia z naszej rozległej oferty - serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Szczegóły strony www.agregatech.pl:

Podlinkuj stronę www.agregatech.pl:

Agregaty prądotwórcze i zagęszczarki - Agregatech

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Mocne torebki foliowe »

    Na witrynie opisywanej firmy można zobaczyć cały asortyment produktów foliowych. Firma wytwarza torebki foliowe do przechowywania produktów spożywczych. Siatki jednorazowe dodawane do zakupów, są produkowane w różnych kolorach. Odzież robocza zapewnia bezpieczeństwo, w trakcie wykonywania wielu prac. Foliowe worki na śmieci różnią się od siebie objętościami oraz jakością. Dodatkową specjalizacją firmy są drobiazgi ogrodnicze. Zakupów w firmie można dokonywać przy pomocy internetu lub telefonicznie.

    Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Hitachi »

    Specjalne elementy układów sterowania i obwodów regulacji, które przeciwstawiają m. in. członowi nastawczemu — wzmacniacz uchybu regulacji jako wzmacniacz wstępny i umożliwiają osiągnięcie działania stabilizującego na niskim poziomie mocy za pomocą członów korekcyjnych. Podano wiadomości wprowadzające i wytyczne realizacji regulacji (przy kompensacji rozmaitych wielkości zakłócających) wielkości fizycznych, zwłaszcza prędkości obrotowej układu napędowego, za pomocą silników prądu stałego i silników asynchronicznych.
    Wreszcie opisano metody techniki cyfrowej, która umożliwia dokładne porównanie wartości zadanej z wartością zmierzoną, a w technice sterowania zyskuje w porównaniu z regulacją analogową znaczenie coraz większe.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Lenze »

    W zakresie prędkości kątowych silnik synchroniczny ma moment pulsujący i nie może sam ruszyć, konieczne jest więc stosowanie pomocniczych urządzeń rozruchowych.
    Silnik zaopatruje się w klatkę rozruchową, złożoną z prętów o małej przewodności w celu uzyskania dużego momentu rozruchowego. Pręty klatki rozruchowej rozmieszcza się w nabiegunnikach i łączy ze sobą pierścieniami. Silnik rusza asynchronicznie i po włączeniu wzbudzenia wpada w synchronizm. Zwykle przy rozruchu uzwojenie wzbudzenia jest zwarte rezystancją ok. dziesięciokrotnie większą niż rezystancja własna wzbudzenia i następuje normalne wzbudzanie maszyny dopiero w pobliżu synchronizmu. Powstający przy tym moment synchroniczny ułatwia wejście silnika w synchronizm.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktory »

    W silnikach o uzwojeniu wirnika odlanym z aluminium klatki wewnętrzna i zewnętrzna łączy się z sobą galwanicznie poprzez szczelinę między nimi i za pomocą wspólnych pierścieni czołowych. Własności rozruchowe takich silników można porównać z własnościami silników głęboko żłobkowych.
    Wykres kołowy silnika dwu klatkowego można, jak w odniesieniu do silnika głęboko żłobkowego, sporządzić w przybliżeniu z części dwóch okręgów kół. Przy małych wartościach poślizgu przebiega on po okręgu koła pracy, a przy wartościach dużych po okręgu koła rozruchowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Przemienniki częstotliwości »

    Gdy lampa jest napełniona gazem szlachetnym, np. argonem, gęstość gazu nie zależy od temperatury tak, że zawór może pracować w szerokim zakresie temperatur ok. -30° - +60°C bez ograniczenia przeciążalności. Z czasem następuje pochłanianie gazu m. in. wskutek działania adsorpcji, aż w końcu lampa przestaje pracować. Czas rozgrzewania powinien wynosić co najmniej 20 s. Trwałość tyratronów wypełnionych parami rtęci nie określa pochłanianie gazu, gdyż kilka kropli ciepłej rtęci zapewnia lampie niewyczerpalną rezerwę tej pary. W celu jednak uniknięcia za małej lub za dużej gęstości par temperatura otoczenia powinna się zawierać w zakresie 15°-35°C.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Windy »

    Nie każdy budynek z którego korzystają mieszkańcy miast jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprwanych. Zaniedbywane przez lata potrzeby osób poruszających się na wózkach inwalidzkich są aktualnie bardzo widoczne w starszych budynkach, szczególnie użyteczności publicznej. Brak podjazdów i wind w budynkach sprawia, że osoby niepełnosprawne nie mają możliwości dostania się do wszystkich miejsc z których nie tylko chcą ale również muszą korzystać. Dostosowanie budynku pod potrzeby niepełnosprawnych dzięki windom schodowym pozwala osobom poruszającym się na wózkach pokonanie schodów, stromych podjazdów. Oferowane na stronie windydlaniepelnosprawnych. com. pl rozwiązania budowlane takie jak windy, platformy i podnośniki są znakomitym rozwiązaniem problemów osób chcących w pełni korzystać z budynków użyteczności publicznej.

    Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »