Sklep-rolnicze.eu - części do ciągników rolniczych

Sklep-rolnicze.eu - części do ciągników rolniczych Internetowy sklep dostarczający części do maszyn rolniczych, w tym kombajnów, ciągników Polskich i zachodnich producentów, elementów dodatkowego wyposażenia (pługi do ciągników), oraz części do ciężkich pojazdów specjalistycznych (pługów śnieżnych). Dzięki szerokiej ofercie oraz wysokiej dbałości o jakość obsługi i opinie o Naszym sklepie internetowym i hurtowni stacjonarnej możemy zagwarantować wysoki poziom zadowolenia z zakupów części zamiennych do maszyn rolniczych. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami możemy wciąż rozwijać ofertę, proponując atrakcyjne rozwiązania jakościowe i cenowe, realizację szybkiej przesyłki czy wymiany zakupionych części do maszyn. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu internetowego z częściami rolniczymi sklep-rolnicze. eu

Szczegóły strony sklep-rolnicze.eu:

Podlinkuj stronę sklep-rolnicze.eu:

Sklep-rolnicze.eu - części do ciągników rolniczych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Tabliczki do maszyn »

    Twornik maszyny synchronicznej składa się z wykrojów blach w celu zmniejszenia strat w stali. W żłobkach twornika układa się w fazowe uzwojenie.
    Drugą podstawową częścią maszyny jest magneśnica wzbudzana prądem stałym. Ze względu na rozmieszczenie uzwojenia wzbudzenia rozróżnia się maszyny o wzbudzeniu umieszczonym w wirniku lub w stojanie. W związku z dogodniejszą wymianą mocy pomiędzy siecią i uzwojeniem twornika, zwłaszcza przy dużych mocach pierwszeństwo ma konstrukcja maszyny ze wzbudzeniem w wirniku. Moc wzbudzenia (prąd stały) doprowadza się poprzez pierścienie ślizgowe. Małe maszyny wyposaża się również w magnesy trwałe. Trójfazowy silnik synchroniczny rozwija moment obrotowy na zasadzie wzajemnego oddziaływania pól magnetycznych stojana i wirnika.
    Zmianę kierunku wirowania silnika na przeciwny uzyskuje się przez zamianę dwóch przewodów doprowadzających z sieci. Gdy wzbudnica pracuje w układzie samowzbudnym należy również zmienić biegunowość uzwojenia wzbudzenia wzbudnicy.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Lenze »

    W odniesieniu do silników wielkich mocy zwłaszcza przy słabych sieciach wartości prądów rozruchowych są za duże. Możność właściwego dobrania parametrów rozruchu daje rozruch przy napięciu obniżonym za pomocą transformatora regulacyjnego. Moment silnika maleje w przybliżeniu proporcjonalnie do kwadratu napięć. Przy uzwojeniu stojana składającym się z dwóch gałęzi równoległych z oddzielnie wyprowadzonymi końcami można na okres rozruchu włączyć tylko jedną gałąź uzyskując zmniejszenie prądu i momentu rozruchowego do ok. połowy — jest to tzw. rozruch przez włączenie części uzwojenia. Po włączeniu drugiej gałęzi i wzbudzeniu maszyna wpada w synchronizm. Rozruchu małych maszyn można dokonać za pomocą przełącznika gwiazd a trójkąt, tak jak maszyn asynchronicznych. Prąd i moment obrotowy maleją przy tym do ok. odpowiednich wartości przy połączeniu w trójkąt.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki LG »

    Wirnik ma dwa oddzielne uzwojenia klatkowe, których pręty leżą z reguły w górnej i dolnej części tych samych żłobków. Klatka zewnętrzna (rozruchowa) ma dużą rezystancję (pręty mosiężne) i małą reaktancję rozproszeniową; klatka wewnętrzna (klatka pracy) przeciwnie — małą rezystancję i dużą reaktancję rozproszeniową. Przy nieruchomym wirniku i przy małych prędkościach obrotowych prąd wirnika rozdziela się na obydwa uzwojenia w zależności od ich reaktancji rozproszeniowych, a w pobliżu synchronicznej prędkości obrotowej w zależności od ich rezystancji. Przy rozruchu silnik dwu klatkowy zachowuje się zatem jak silnik o dużej — a przy pracy w zakresie małych poślizgów jak silnik o małej rezystancji obwodu wirnika. Rozwija on duży początkowy moment rozruchowy i ma jednocześnie dużą sprawność. Z uwagi na te właściwości stosuje się go do napędów wymagających dużego momentu rozruchowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktory »

    W silnikach o uzwojeniu wirnika odlanym z aluminium klatki wewnętrzna i zewnętrzna łączy się z sobą galwanicznie poprzez szczelinę między nimi i za pomocą wspólnych pierścieni czołowych. Własności rozruchowe takich silników można porównać z własnościami silników głęboko żłobkowych.
    Wykres kołowy silnika dwu klatkowego można, jak w odniesieniu do silnika głęboko żłobkowego, sporządzić w przybliżeniu z części dwóch okręgów kół. Przy małych wartościach poślizgu przebiega on po okręgu koła pracy, a przy wartościach dużych po okręgu koła rozruchowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Reduktory kątowe »

    Katodę należy wstępnie nagrzewać przez kilka minut, gdyż pewna ilość rtęci powinna się zamienić w parę przed obciążeniem zaworu. Znaczne przedłużenie trwałości uzyskuje się przez napełnianie lampy zarówno parami rtęci, jak i gazem szlachetnym.
    Zakres zastosowania tyratronu określają: średni prąd, jaki może przepływać przez zawór w sposób ciągły, maksymalny dopuszczalny prąd w ciągu każdego okresu, największe napięcie wsteczne w kierunku przewodzenia na siatce i w kierunku zaporowym.
    Często wymaga się dużego przyspieszenia silnika i wyrównania w ciągu krótkiego czasu znacznego spadku prędkości obrotowej wywołanego udarami obciążenia. Z tego względu tyratrony zasilające twornik należy obliczać na przewodzenie znacznych prądów przeciążeniowych w okresie 2 s.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki do maszyn »

    W zaworach wielo anodowych naprzeciw pojedynczej katody umieszcza się trzy lub sześć anod. W porównaniu z zaworami jedno anodowymi uzyskuje się przez to oszczędności na materiale samych zaworów oraz na urządzeniach pomocniczych (zapłonie, wzbudzeniu i chłodzeniu). Można je jednak stosować tylko w układach z wyprowadzonym punktem środkowym, a nie w układach mostkowych.
    Zbiorniki można wykonać ze szkła (w zakresie prądów do kilkuset amperów) lub ze stali.
    W zaworze wielo anodowym z kadzią typu soczewkowego, wykonaną z blachy żelaznej, kadź ma wydzieloną przestrzeń kondensacyjną. Do kadzi przyspawano sześć anod. Doprowadzenia do anod odizolowuje się od rękawów anod za pomocą przepustów ze szkła ciśnieniowego i łączy z anodami grafitowymi. Anody otacza się siatkami sterującymi. W celu niedopuszczenia do kondensowania się na anodach pary rtęci z katody i powstawania zapłonów zwrotnych, rękawy anod ogrzewa się z zewnątrz za pomocą 40-watowych elementów grzejnych. Pod katodą znajduje się wentylator o wydajności powietrza.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »