Rehabilitacja Warszawa

Rehabilitacja Warszawa Ortho Medica – profesjonalna klinika leczenia skolioz i wad postawy. Nasz ośrodek to także Rodzinna Akademia. Razem z firmą ORTO – MED prowadzimy turnusy zarówno w sezonie letnim i zimowym. W celu otrzymania szerszej wiedzy o naszych turnusach oraz leczeniu skolioz i wad postawy zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie lub telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami. Ortho Medica to również propozycja dla dorosłych – masaż leczniczy. Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych rehabilitantów, mających dużą praktykę w kontaktach z dziećmi. Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje umiejętności, wyjeżdżając na liczne sympozja i szkolenia.

Szczegóły strony www.ortho-medica.pl:

Podlinkuj stronę www.ortho-medica.pl:

Rehabilitacja Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 65

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Masaż leczniczy Poznań »

  Godna zaufania oferta z dziedziny medycyny naturalnej, skierowana do pacjentów z Poznania. Właściwa pomoc przy leczeniu niewielkich infekcji oraz chorób trwałych. Przed zdecydowaniem o odpowiednim leczeniu przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja na temat obecnych schorzeń i doświadczonych chorób. Dopasowana kuracja może być rozplanowana na większy przedział czasowy. Zarazem u pacjentów obserwuje się natychmiastowe polepszenie. Np. homeopatia wpływa dodatnio na cały organizm. Główną korzyścią z homeopatii jest wspomaganie naturalnych zdolności ochronnych człowieka. Ciekawą usługą gabinetu jest masaż leczniczy zwłaszcza terapia kręgosłupa masażem kamieniami nefrytowymi. Likwiduje on niebezpieczne uciski na kręgi. Używane do masażu lecznicze łóżka masujące wykorzystują współczesną technikę i wiedzę tradycyjnej medycyny wschodu.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceragem »

  Motywacją naszej aktywności jest propagowanie poprawy jakości życia i stanu zdrowia tak więc pod nazwą handlową weLLgra sprzedajemy wyłącznie najlepsze, wypróbowane towary znamionujące się perfekcyjnym odniesieniem jakości do ceny. Nasze łóżka masujące i maty nefrytowe i inne artykuły zdrowotne dzisiaj są sprzedawane w ponad 500 punktach w wielu krajach i co do wielkości sprzedaży zajmujemy drugą lokatę. Nasze artykuły są sporządzane na japońskiej linii wytwórczej (Panasonic) oraz w kooperacji rodzaju joint-venture z koreańską firmą Shenpix. Niemniej jednak kwestie fizjoterapeutyczne omawiamy z znanym centrum fizjoterapeutycznym.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regenerujące światło Bioptron »

  Reklamowana witryna zawiera ofertę lamp Bioptron od firmy Zepter. Właściwości odmładzające sprawiają, że lampy Bioptron są używane w kosmetyce. Istotną funkcją lamp Bioptron jest kojenie bólu, spowodowanego np. kontuzją. Lampy Bioptorn stosowane są w medycynie, bo m.in. stymulują system immunologiczny. Oferta obejmuje lampy mające to samo działanie, ale różniące się wyglądem. Oferowane lampy Bioptron znajdują zastosowanie np. w szpitalu, ale i w domu. W serwisie omówione zostały inne zastosowania światła Bioptron.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki Inwalidzkie Elektryczne Skutery Inwalidzkie Wózki Dziecięce Ort-Care »

  Wózki inwalidzkie - wiadomo to coś dzięki czemu osoba niepełnosprawna ruchowo może się poruszać. Firma ORT-CARE proponuje Państwu bogaty asortyment wózków inwalidzkich między innymi standardowe wózki inwalidzkie, wózki a stabilizujące plecy i głowę, elektryczne wózki inwalidzkie i oczywiście te dla dzieci wózki inwalidzkie dziecięce. U nas uzyskają Państwo pomoc w sprawach związanych z dotacjami i refundacją z Narodowego Funduszu Zdrowia oraz PCPR. Nasi przedstawiciele handlowi gratisowo mogą dojechać do Państwa i dokonać pomiarów i pokazu wózków. Zapraszamy do satysfakcjonujących zakupów!

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Warszawa, rehabilitacja Warszawa - ProFizjo »

  Gabinet ProFizjo to synonim nowoczesnej rehabilitacji kręgosłupa oraz profesjonalnego masażu Warszawa. Wysoki poziom rehabilitacji bólu kręgosłupa zapewniają doświadczeni fizjoterapeuci. Oferowany przez nas rehabilitacyjny masaż kręgosłupa, stanowi wspaniałe uzupełnienie rehabilitacji. Masaż w naszym gabinecie nie tylko leczy z bólu, ale także wpływa pozytywnie na proces usuwania toksyn z komórek mięśniowych. Masaż wykazuje działanie wspomagające w terapii bólu karku. Jesteśmy innowatorem usług masażu ciążowego dla przyszłych mam. Jeżeli odczuwasz uciążliwy ból kręgosłupa, to trafiłeś w dobre miejsce. Leczymy skutecznie, uderzając w przyczyny choroby. Od pierwszego spotkania z fizjoterapeutą, Pacjent otrzymuje konkretny program rehabilitacji jak i porcję wiedzy o chorobie. Dlatego nasze masaże cieszą się dobrą opinią Pacjentów.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Kraków »

  Dokuczliwy ból krzyży potrafią przezwyciężyć wielu z nas. Wracają w niespodziewanej chwili. Stają się zasadniczym problemem w czasie aktywnego spędzania czasu, sprzątaniu czy też w czasie standardowych prac w domu. Masz dość takiego bólu?

  Skorzystaj z propozycji chirurga-ortopedy zajmującego się leczeniem pleców. Przychodnia zajmuje się m.in.: chorobami kręgosłupa, dyskopatiami, schorzeniami pleców, bólami krzyża.

  Sprawdź interesującą bazę wiedzy w sieci w temacie chorób krzyży, skorzystaj z pionierskich ćwiczeń McKenziego - lecz bolący ból kręgosłupa.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »