Sterowniki plc

Sterowniki plc Elpiast przedstawia szeroki asortyment artykułów elektronicznych. Producent dysponuje własnym, nowoczesnym zapleczem konstrukcyjno-badawczym. W ofercie znajdziemy czujniki temperatury, ale również tlenku węgla. Oferowane urządzenia automatyki dają szansę na sterowanie np. wentylacją. Elpiast świadczy kompleksowe usługi, od projektu, przez produkcję, po aktualizacje. Oferta obejmuje sterowniki plc oraz pozostałe urządzenia systemów sterowania. Poza tym firma zaopatruje także w regulatory oraz termostaty.

Szczegóły strony www.el-piast.com:

Podlinkuj stronę www.el-piast.com:

Sterowniki plc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Węgiel ekogroszek - A.U.H. ZGODA »

    Szukając bardzo dobrej spiekalności eko groszek zalecane jest zainteresować się z ofertą agencji zgoda z Górnego Śląska. Dystrybuowany poprzez tą firmę ekogroszek pochodzi z KWK Jas-Mos jest najlepszy w Polsce. Prócz ekogroszku nasza firma sprzedaje też: węgiel kostke, węgiel sortymentu miał, orzech węglowy i brykiet. Dajemy naszym klientom możliwość na realizację zamówienia węgla każdego sortymentu gotówką, przelewem albo na raty dostosowane do możliwości klienta. Już od 2 lat A.U.H. Zgoda umożliwia swoim klientom zrobienia błyskawicznego zakupu (realizowanego nawet w przeciągu kilku minut) ekogroszku przez sklep internetowy umieszczony na naszej witrynie internetowej.

    Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki sklep »

    Zaletą układu Leonarda jest łatwość opanowania za pomocą niego przebiegów sterowania — układ ten umożliwia przyspieszenie lub opóźnienie silnika w prosty sposób przez zmianę wzbudzenia prądnicy. Zmniejszenie prądu wzbudzenia prądnicy prowadzi do zmiany kierunku prądu w obwodzie głównym i zwrotu energii do przetwornicy (hamowanie odzyskowe).
    Wadą układu są stosunkowo wysokie koszty inwestycyjne i straty związane z wielokrotnym przekształcaniem energii. Przy sprawności poszczególnych maszyn otrzymuje się sprawność całkowitą. Zespoły sterowania Leonarda są ekonomiczne w zastosowaniu do mocy większych, np. do napędu maszyn wyciągowych, walcarek, dużych obrabiarek i dużych urządzeń transportowych. Poza tym układy Leonarda, ze względu na swe dobre własności sterowania bardzo często można spotkać również w napędzie mniejszych urządzeń (np. wyciągów, maszyn papierniczych, maszyn włókienniczych, dźwignic).

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Lenze »

    W zakresie prędkości kątowych silnik synchroniczny ma moment pulsujący i nie może sam ruszyć, konieczne jest więc stosowanie pomocniczych urządzeń rozruchowych.
    Silnik zaopatruje się w klatkę rozruchową, złożoną z prętów o małej przewodności w celu uzyskania dużego momentu rozruchowego. Pręty klatki rozruchowej rozmieszcza się w nabiegunnikach i łączy ze sobą pierścieniami. Silnik rusza asynchronicznie i po włączeniu wzbudzenia wpada w synchronizm. Zwykle przy rozruchu uzwojenie wzbudzenia jest zwarte rezystancją ok. dziesięciokrotnie większą niż rezystancja własna wzbudzenia i następuje normalne wzbudzanie maszyny dopiero w pobliżu synchronizmu. Powstający przy tym moment synchroniczny ułatwia wejście silnika w synchronizm.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Lenze »

    W odniesieniu do silników wielkich mocy zwłaszcza przy słabych sieciach wartości prądów rozruchowych są za duże. Możność właściwego dobrania parametrów rozruchu daje rozruch przy napięciu obniżonym za pomocą transformatora regulacyjnego. Moment silnika maleje w przybliżeniu proporcjonalnie do kwadratu napięć. Przy uzwojeniu stojana składającym się z dwóch gałęzi równoległych z oddzielnie wyprowadzonymi końcami można na okres rozruchu włączyć tylko jedną gałąź uzyskując zmniejszenie prądu i momentu rozruchowego do ok. połowy — jest to tzw. rozruch przez włączenie części uzwojenia. Po włączeniu drugiej gałęzi i wzbudzeniu maszyna wpada w synchronizm. Rozruchu małych maszyn można dokonać za pomocą przełącznika gwiazd a trójkąt, tak jak maszyn asynchronicznych. Prąd i moment obrotowy maleją przy tym do ok. odpowiednich wartości przy połączeniu w trójkąt.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki LG »

    Wirnik ma dwa oddzielne uzwojenia klatkowe, których pręty leżą z reguły w górnej i dolnej części tych samych żłobków. Klatka zewnętrzna (rozruchowa) ma dużą rezystancję (pręty mosiężne) i małą reaktancję rozproszeniową; klatka wewnętrzna (klatka pracy) przeciwnie — małą rezystancję i dużą reaktancję rozproszeniową. Przy nieruchomym wirniku i przy małych prędkościach obrotowych prąd wirnika rozdziela się na obydwa uzwojenia w zależności od ich reaktancji rozproszeniowych, a w pobliżu synchronicznej prędkości obrotowej w zależności od ich rezystancji. Przy rozruchu silnik dwu klatkowy zachowuje się zatem jak silnik o dużej — a przy pracy w zakresie małych poślizgów jak silnik o małej rezystancji obwodu wirnika. Rozwija on duży początkowy moment rozruchowy i ma jednocześnie dużą sprawność. Z uwagi na te właściwości stosuje się go do napędów wymagających dużego momentu rozruchowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktory »

    W silnikach o uzwojeniu wirnika odlanym z aluminium klatki wewnętrzna i zewnętrzna łączy się z sobą galwanicznie poprzez szczelinę między nimi i za pomocą wspólnych pierścieni czołowych. Własności rozruchowe takich silników można porównać z własnościami silników głęboko żłobkowych.
    Wykres kołowy silnika dwu klatkowego można, jak w odniesieniu do silnika głęboko żłobkowego, sporządzić w przybliżeniu z części dwóch okręgów kół. Przy małych wartościach poślizgu przebiega on po okręgu koła pracy, a przy wartościach dużych po okręgu koła rozruchowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »