Wentylatory, falowniki LG/LS, nagrzewnice, rekuperatory - ZAWEX.PL

Wentylatory, falowniki LG/LS, nagrzewnice, rekuperatory - ZAWEX.PL Zawex dystrybucja falowników LG/LS, wentylatorów, rekuperatorów, nagrzewnic oraz innych urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w procesach wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji czy ogrzewania. Dzięki ponad 10-letniej obecności na rynku jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepsze warunki cenowe, jak również fachową pomoc i rzetelne doradztwo. Dla stałych klientów, jak również instalatorów i firm, rozpoczynajacych z nami współpracę oferujemy liczne zniżki i rabaty, jak również darmową wysyłkę oferowanych produktów.

Szczegóły strony zawex.pl:

Podlinkuj stronę zawex.pl:

Wentylatory, falowniki LG/LS, nagrzewnice, rekuperatory - ZAWEX.PL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Klimatyzatory Kraków »

    Nasza korporacja „Invest Bridge” zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji na terenie Krakowa. Do wszystkich klientów podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie, aby nawet najbardziej wybredni klienci byli szczęśliwi z naszej roboty. Posiadamy konkretne kompetencje dozorowe do obsługi, konserwacji, montażu i napraw urządzeń grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i cenniki na temat: klimatyzacji, palników, kotłowni i dużo, dużo więcej. Szanujemy zainteresowanie kontrahentów dlatego na każde pytania odpowiadamy bez żadnych kłopotów.

    Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • ROGER sp.j. systemy rejestracji czau pracy »

    Przedmiotem działalności naszej firmy, jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwalają nam oferować produkty, które prezentują kolosalny poziom funkcjonalności i estetyki przy zachowaniu niespotykanie wysokiego poziomu bezawaryjności. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów, oferujemy wszechstronne rozwiązania RCP, ułatwiające zarządzanie czasem pracy i precyzyjne jego rozliczanie. Dostarczana przez nas rejestracja czasu pracy wpłynie na redukcję kosztów i przyczyni się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie także kontrolę dostępu, odznaczająca się wysoką bezawaryjnością i efektywnością, a także doskonałą relacją jakości do kosztu. Proponujemy fachowe rozwiązania o różnym poziomie skomplikowania. Realizowane przez nas rozwiązania zarówno kontrola dostępu, jak i RCP - rejestracja czasu pracy oferują wiele korzyści.

    Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki znamionowe »

    W wielu urządzeniach w obwodzie tworników układu Leonarda nie ma żadnego łącznika; wszystkie przebiegi sterowania wykonuje się manewrami łączeniowymi w obwodzie wzbudzenia prądnicy. Po wyłączeniu wzbudzenia prądnicy pod wpływem magnetyzmu szczątkowego w wirującym tworniku prądnicy sterującej indukuje się szczątkowa i płynie prąd, który jest przyczyną powolnego wirowania silnika. Do ograniczenia tego efektu służą połączenia, które wywołują zależne od prądu rozmagnesowanie prądnicy. Prądnicę można np. wyposażyć w uzwojenie szeregowe o małym przepływie skierowanym przeciwnie do przepływu uzwojenia bocznikowego lub przy zatrzymywaniu silnika tak połączyć, żeby prąd występujący na skutek samo-wzbudzenia osłabiał strumień szczątkowy (układ samobójczy). Znane są również układy ze specjalnymi wzbudnicami pomocniczymi.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Lenze »

    W odniesieniu do silników wielkich mocy zwłaszcza przy słabych sieciach wartości prądów rozruchowych są za duże. Możność właściwego dobrania parametrów rozruchu daje rozruch przy napięciu obniżonym za pomocą transformatora regulacyjnego. Moment silnika maleje w przybliżeniu proporcjonalnie do kwadratu napięć. Przy uzwojeniu stojana składającym się z dwóch gałęzi równoległych z oddzielnie wyprowadzonymi końcami można na okres rozruchu włączyć tylko jedną gałąź uzyskując zmniejszenie prądu i momentu rozruchowego do ok. połowy — jest to tzw. rozruch przez włączenie części uzwojenia. Po włączeniu drugiej gałęzi i wzbudzeniu maszyna wpada w synchronizm. Rozruchu małych maszyn można dokonać za pomocą przełącznika gwiazd a trójkąt, tak jak maszyn asynchronicznych. Prąd i moment obrotowy maleją przy tym do ok. odpowiednich wartości przy połączeniu w trójkąt.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Napędy prądu stałego »

    Najczęściej stosowany silnik dwubiegowy ma w stojanie jedno uzwojenie przełączalne lub dwa oddzielne uzwojenia. Silniki o więcej niż dwóch prędkościach obrotowych wykonuje się z jednym uzwojeniem przełączalnym i jednym zwykłym na trzy prędkości obrotowe, albo z dwoma uzwojeniami przełączalnymi na cztery prędkości obrotowe. Zmianę liczby biegunów małych silników przeprowadza się za pomocą przełącznika, większych za pomocą styczników. Jak można zauważyć przy przejściu od jednej prędkości obrotowej do drugiej przy powiększaniu liczby biegunów następuje hamowanie napędu wskutek występowania hamowania prądnicowego.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Tabliczki do maszyn »

    W zaworach wielo anodowych naprzeciw pojedynczej katody umieszcza się trzy lub sześć anod. W porównaniu z zaworami jedno anodowymi uzyskuje się przez to oszczędności na materiale samych zaworów oraz na urządzeniach pomocniczych (zapłonie, wzbudzeniu i chłodzeniu). Można je jednak stosować tylko w układach z wyprowadzonym punktem środkowym, a nie w układach mostkowych.
    Zbiorniki można wykonać ze szkła (w zakresie prądów do kilkuset amperów) lub ze stali.
    W zaworze wielo anodowym z kadzią typu soczewkowego, wykonaną z blachy żelaznej, kadź ma wydzieloną przestrzeń kondensacyjną. Do kadzi przyspawano sześć anod. Doprowadzenia do anod odizolowuje się od rękawów anod za pomocą przepustów ze szkła ciśnieniowego i łączy z anodami grafitowymi. Anody otacza się siatkami sterującymi. W celu niedopuszczenia do kondensowania się na anodach pary rtęci z katody i powstawania zapłonów zwrotnych, rękawy anod ogrzewa się z zewnątrz za pomocą 40-watowych elementów grzejnych. Pod katodą znajduje się wentylator o wydajności powietrza.

    Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »